Ładowanie...

Aktualności

deRRby są NASZE!!!

• autor: graba, 2014-06-02 23:13

Zwycięstwem 3-0 zakończył się derbowy pojedynek podopiecznych Szymona Grabowskiego. Resoviacy prowadzenie objęli już w 44 sekundzie meczu. Młodzi piłkarze Resovii przeprowadzili składną akcję, która „rozklepali” defensywę gości, a piłkę do bramki, strzałem po ziemi wpakował napastnik Resovii Dawid Baran. Rzeszowianie cały czas posiadali przewagę i dominowali na boisku, wola walki i charakter jaki pokazywali młodzi resoviacy były z najwyższej półki. Stal do szatni schodziła z bagażem jednej bramki i tylko z jedną sytuacją, która mogła poważnie zagrozić bramce Resovii. Po przerwie mecz nosił miano „szarpanego” i po faulu na Macieju Brzozowskim, który w tym dniu rozgrywał świetne zawody sędzia wskazał na 11 metr. Do rzutu karnego podszedł Stefan Krężel, który pewnie pokonał bramkarza gości dając tym samym dwubramkowe prowadzenie Resovii. Kilkanaście minut później było już 3-0 dla Resovii,
a bramkę która ustaliła wynik meczu zdobył Maciej Słoma. Resovia w drugiej połowie miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji do strzelania bramki, który niestety nie wykorzystała. Najpierw w poprzeczkę uderzał strzelec pierwszej bramki dla Resovii Dawid Baran, a chwilę później Jakub Przepłata „huknął” z wolnego, ale piłka zamiast do bramki Stali trafiła w spojenie słupka z poprzeczką.

Bramka Resovii na 3-0, której autorem był Maciej Słoma.